Комунальний заклад «Полтавська дитячо-юнацька спортивна школа «Ворскла» імені І.І. Горпинка» набирає дітей на безкоштовні заняття з футболу.

Подробиці можна дізнатись за телефоном: 066 — 551 — 08 — 03.

Нагадаємо, полтавська «Ворскла» здобула перемогу у виїзному матчі із «Вересом».

Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.

[ad_2]

Источник: 0532.ua

Здобули третю поспіль звитягу: полтавська «Ворскла» втримала перемогу в грі з «Олександрією»
У Полтаві провели чемпіонат області із боксу, а міська ДЮСШ отримала боксерську рукавицю Олександра ...
СК «Полтава» їде до Херсону – у гості до місцевого «Кристалу»
СК «Полтава» на виїзді зіграла унічию із вишгородським «Діназом»
Полтавський плавець виборов «золото» на Параолімпіаді у Токів: це вже третя його медаль цього року