Полтавський плавець виборов «золото» на Параолімпіаді у Токів: це вже третя його медаль цього року

[ad_1]

Україна здобула 23 золоту медаль на Паралімпійських Іграх у Токіо. Її виборов Денис Остапченко, який став найшвидшим у запливі 200 метрів вільним стилем у класі S3. Про це повідомив у своєму телеграм-каналі очільник Полтавської області Олег Синєгубов.
Фінал 200-метрівки вільним стилем став заключним для Остапченко у Токіо. До нього український спортсмен підходив у статусі 2-разового призера Паралімпіад – «срібло» Остапченко виграв на 50-метрівці на спині та «бронзу» на 50 метрах вільним стилем.
Третю спробу здобути «золото» для України Остапченко мав у фіналі 200 метрів вільним стилем. І був головним претендентом на найвищу нагороду.
У змаганні за «золото» Остапченко перші 50 метрів пройшов третім, але поступово почав підтягуватися і зміг вибороти цю медаль, випередивши мексиканців Дієго Лопеса Діаса та Хесуса Ернандеса.

Нагадаємо, раніше Полтавський спортсмен виборов «бронзу» на Параолімпіаді у Токіо
Також, раніше полтавські плавці Олексій Вірченко та Денис Остапченко принесли Україні медалі на Параолімпійських Іграх.
Джерело: 0532.ua