На Полтавщині судитимуть бухгалтера комунального підприємства, який привласнив майже 850 тисяч гривень


На Полтавщині судитимуть бухгалтера комунального підприємства, який привласнив майже 850 тисяч гривень

Лубенська окружна прокуратура передала до суду обвинувальний акт щодо колишнього бухгалтера одного із комунальних підприємств Лубенського району. Чоловіка звинувачують у привласненні чужого майна, вчиненому повторно та несанкціонованому втручанні в роботу автоматизованих систем, що призвело до підробки інформації – за ч. ч. 1, 3 ст. 191, ч. 3 ст. 361 Кримінального кодексу України.

Слідство встановило, що впродовж січня 2016 – жовтня 2021 року чоловік, обіймаючи посаду бухгалтера, незаконно втручався у роботу однієї із спеціальних програм та вносив недостовірну інформацію до електронних особових рахунків. А саме – про заробітну платню працівниць підприємства, які перебували у соціальних відпустках. Нараховані жінкам кошти він спрямовував на власний рахунок. Щомісяця таким чином чоловік привласнював від 800 до 13 000 гривень. За п’ять років бухгалтер незаконно привласнив майже 850 тисяч гривень. Із метою їх відшкодування прокуратура пред’явила обвинуваченому позовну заяву.

Раніше у Полтаві засудили до семи років за ґратами жінку, яка вкрала золота майже на мільйон.

Щоб оперативно стежити  за перевіреними новинами підписуйтеся на наш Telegram. Разом тримаємо інформаційну оборону. Україна переможе!

Источник: 0532.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *