На Полтавщині вакцинували проти COVID-19 майже 50% всіх педагогічних працівників


На Полтавщині вакцинували проти COVID-19 майже 50% всіх педагогічних працівників

Сьогодні, 27 серпня, під головуванням заступника міського голови з питань експлуатації та розвитку міського господарства Євгена Рички відбулося засідання штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

У порядку денному були питання, що стосуються протидії коронавірусній хворобі, протиепідемічних заходів, вакцинальної кампанії та підготовки до нового навчального року.

Директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської міської ради Сергій Котов повідомив, що рівень захворюваності на коронавірусну хворобу у Полтавській територіальній громаді лишається стабільним. Масова вакцинація та належне дотримання всіх протиепідемічних заходів може стримати розповсюдження цієї небезпечної інфекції та запобігти введенню жорсткіших обмежень.

«Вакцинальна кампанія у Полтавській міській територіальній громаді триває. Наразі проведено понад 97 тис щеплень, вакциновано близько 62 тис людей. А повний курс вакцинації отримали 35 тис осіб. Рівень вакцинації медичних працівників первинної ланки сягає 93%. Загальний відсоток вакцинованих медиків – 85%. Наразі пункти щеплень забезпечені усіма вакцинами: CoronaVac, AstraZeneca, Комірнаті (виробництва Pfizer) і Moderna», – повідомляють у Полтавській міськраді.

Ситуація з вакцинацією освітян наразі така: у закладах загальної і середньої освіти (школах) 48,9% вакцинованих педагогічних працівників.

Нагадаємо, що у новому навчальному році 2021/2022 заклади освіти працюватимуть під час карантину лише за умови, якщо у ньому вакциновано 80% персоналу.

 Читайте також: Навчання з 1 вересня: на які зміни чекати школярам та чи буде дистанційна?

Чи заселятимуть до гуртожитків невакцинованих студентів?

Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram

Источник: 0532.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *