У Полтаві вібудеться шостий фестиваль «Майстерня міста 2021»


У Полтаві вібудеться шостий фестиваль «Майстерня міста 2021»

8-11 вересня 2021 року в Полтаві відбудеться шостий урбаністично-культурний фестиваль «Майстерня міста 2021». Тема цьогорічного фестивалю «Майстерня міста 2021» – «РАЗОМ, А НЕ ОКРЕМО». Місце проведення – Театральна площа та інші локації міста.

« У програмі фестивалю «Майстерня міста 2021» 75 заходів: дискусії, воркшопи, спільні акції по оновленню та облаштуванню територій, благоустрою, озелененню; покази фільмів, цікаві заняття на площах, в парках, скверах, дворах; майстер класи для дітей, квести, тощо і багато багато подарунків» – пишуть організатори.

Для інформації:

Урбаністично-культурний фестиваль «Майстерня міста» – це платформа для спілкування громади (громадських організацій та активістів, представників бізнесу і міської влади) з тем міського розвитку. Головна мета – залучення мешканців до процесів розвитку та оновлення громади. Фестиваль організовується Полтавською міською радою при підтримці проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ», що впроваджується німецькою урядовою компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» за фінансової підтримки урядів Німеччини та Швейцарії. Перший фестиваль відбувся у Полтаві в 2016 році. Відтоді фестиваль став щорічним.

У Полтаві вібудеться шостий фестиваль «Майстерня міста 2021», фото-1

Читайте також: Жителів міста запрошують на загальноміську акцію пам’яті «Живі, поки пам’ятаємо».

Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram

Источник: 0532.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *