Нестор Шуфрич отримав підозру у державній зраді, йому загрожує 15 років тюрми – СБУ

[ad_1]

Нестор Шуфрич отримав підозру у державній зраді, йому загрожує 15 років тюрми – СБУ

Вранці ми вже повідомляли, що СБУ затримали народного депутата України Нестора Шуфрича. Інформацію про це оприлюднив журналіст Юрій Бутусов. Тепер з’явилася офіційна інформація від Служби безпеки України.

Повідомляють, що Нестору Шуфричу повідомили про підозру за статтею 111 Кримінального кодексу України «Державна зрада». Матеріали слідства свідчать про те, що Шуфрич активно співпрацював із колишнім секретарем РНБО Володимиром Сівковичем, зрадником та агентом фсб. Перед Шуфричем Сівкович ставив завдання щодо координації дій російської агентури в Україні.

Одним із основних завдань Шуфрича була підривна діяльність в інформаційній сфері. Він систематично поширював наративи кремля про те, що українська держава – нібито штучне утворення, що в України та росії єдина історія і що українці та росіяни — нібито «один народ». Таким чином Шуфрич намагався розвинути проросійські настрої в українському суспільстві, — йдеться у повідомленні СБУ.

Служба безпеки повідомляє, що за місцями проживання Шуфрича та його оточення проводять 45 обшуків. За санкцією статті Нестору Шуфричу загрожує покарання у вигляді позбавлення волі терміном до 15 років.

Нестор Шуфрич отримав підозру у державній зраді, йому загрожує 15 років тюрми – СБУНестор Шуфрич отримав підозру у державній зраді, йому загрожує 15 років тюрми – СБУНестор Шуфрич отримав підозру у державній зраді, йому загрожує 15 років тюрми – СБУ

Також в мережі з’явилися фото знайденого під час обшуку у будинку Шуфрича. 

Нестор Шуфрич отримав підозру у державній зраді, йому загрожує 15 років тюрми – СБУНестор Шуфрич отримав підозру у державній зраді, йому загрожує 15 років тюрми – СБУНестор Шуфрич отримав підозру у державній зраді, йому загрожує 15 років тюрми – СБУНестор Шуфрич отримав підозру у державній зраді, йому загрожує 15 років тюрми – СБУ

Серед знахідок — російські нагороди, георгіївські стрічки, заборонена символіка колишнього радянського союзу.

Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.

[ad_2]

Источник: 0532.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *