Полтавці можуть знову залишитися без гарячої води

[ad_1]

Полтавці можуть знову залишитися без гарячої води
Вже з 6 вересня полтавці можуть знову залишитися без гарячої води. Як повідомляє КП «Полтаватеплоенерго», з найближчого понеділка, газопостачання об’єктів критичної інфраструктури міста — котелень та теплогенераторних «Полтаватеплоенерго» — може бути припинено. Про це офіційним листом полтавських тепловиків повідомило АТ «Полтавагаз».
У КП вважають, що через багаторазове поетапне збільшення вартості розподілу природного газу, упродовж останніх 2,5 років відбулося трикратне зростання вартості розподілу природного газу. Порівняно із вартістю розподілу природного газу у 0,67 грн/куб. (без ПДВ), закладеного у чинні тарифи «Полтаватеплоенерго» складає — 1,78 грн/куб.м (без ПДВ).
Тож, упродовж 2019-2021 років через таку незбалансованість тарифів у полтавських теплоенергетиків утворився борг у розмірі майже 55 млн грн.
«Через наявну заборгованість, користуючись монопольним становищем, АТ «Полтавагаз» має намір відключити газоспоживаюче обладнання «Полтаватеплоенерго» від мереж газопостачання. Окремо хочемо зауважити, 29 серпня набув чинності, нещодавно підписаний Президентом України Закон України «Про заходи, спрямовані на подолання кризових явищ та забезпечення фінансової стабільності на ринку природного газу». Цей Закон визначає процедуру врегулювання заборгованості теплопостачальних та теплогенеруючих організацій за спожитий природний газ, послуги з його розподілу та транспортування шляхом проведення взаєморозрахунків, реструктуризації та списання заборгованості.
Фактично, набуття чинності цим законом означає недопущення перерв у теплопостачанні і постачанні гарячої води через наявну заборгованість підприємств теплоенергетики перед газопостачальними і газорозподільними організаціями», — повідомляють у «Полтаватеплоенерго».
Також полтавські теплоенергетики зазначають, що із настанням осені та загостренням епідситуації, гаряча вода для полтавців — це не просто зручність, а першочергова необхідність.
 Нагадаємо, ще в кінці травня полтавці залишилися без гарячої води, але її відновили вже 4 червня.
Джерело: 0532.ua

[ad_2]

Источник: 0532.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *