Полтавський госпіталь отримав карету швидкої допомоги з Польщі

[ad_1]

Полтавський госпіталь отримав карету швидкої допомоги з Польщі

Автомобіль хоч і не новий, але повністю готовий до експлуатації. Сьогодні його передали на баланс «Полтавського обласного клінічного госпіталю для ветеранів війни Полтавської обласної ради».

“Друзі пізнаються у біді й на війні. Переконані, що українсько-польська дружба, яка зміцніла під час війни, буде підґрунтям подальших партнерських відносин і в мирний час!” — наголосив голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький.

Такий автомобіль спеціального призначення нині є необхідним для закладу, який приймає тяжкопоранених захисників з місць безпосереднього проведення бойових дій.

“Це не перший вантаж медичного призначення, який зі шпиталю польського міста Тарнів прибув до Полтави. Ця допомога нині усім нам необхідна, як ніколи! Дякуємо усім, хто долучився до цієї важливої справи” — зазначив депутат Полтавської обласної ради, генеральний директор КП ПОР “Полтававодоканал” Василь Воротинцев.

Організаційними моментами щодо отримання автомобіля швидкої допомоги з Польщі опікувалася команда «Благодійного Фонду Ганни Воротинцевої».

“Ми спілкуємося з польськими партнерами, з колегами, з волонтерами. Вони збирають медичне обладнання, ліки, а ми організовуємо транспортування з Польщі та передачу вантажів тим, хто цього потребує. Допомогу від шпиталю міста Тарнів уже отримали одна з лікарень обласного центру, лікарня у Зінькові, заклади, де мешкають сім`ї з дітками, що рятуються від війни у нашій громаді”, — каже засновниця Фонду Ганна Воротинцева.

Медичне авто Полтавський обласний клінічний госпіталь для ветеранів війни може використовувати уже від сьогодні.

Полтавський госпіталь отримав карету швидкої допомоги з Польщі

Читайте також: Нотаріус із 15-річним стажем розповідає про особливості прийняття спадщини під час війни, механізми звернень для спадкоємців, які опинилися за кордоном та юридичні поради для українців із тимчасово окупованих територій

[ad_2]

Источник: 0532.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *