«Серед тяжких хворих на коронавірус немає жодного вакцинованого» - Віктор Лисак


«Серед тяжких хворих на коронавірус немає жодного вакцинованого» - Віктор Лисак

« Полтавщина сьогодні перебуває у зеленій карантинній зоні, відтак всі жителі області мають дотримуватися усіх необхідних заходів безпеки – йдеться про соціальну дистанцію, носіння масок та виконання протиепідемічних вимог» – такими словами розпочав брифінг директор департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА Віктор Лисак.

За його інформацією, захворюваність в області знаходиться плато, але аналізуючи ситуацію, кількість хворих все – таки збільшується. На сьогодні у стаціонарах перебуває 50 людей ( двоє дітей), з них 8 – у реанімації, 20 – на інтенсивній терапії, а 8 реанімації. . При цьому жоден тяжко хворий не був щеплений.

В області вже зареєстровані перші випадки штаму «Дельта». « Штам уражує молодих людей. У нього інкубаційний період – 7 днів, при цьому маємо ураження кишківника, нервової системи тощо, тобто ті ознаки, яких при перших хвилях COVID-19 не було» – розповів Віктор Лисак. 

Також Віктор Лисак зауважив, що медики готуються до можливого спалаху COVID-19. Зокрема, 12 лікарень визначені для допомоги хворим на ковід. З них діє на даний момент 7.

« Але вже зараз ми готуємо все необхідне – поповнюємо запас кисню, придбаваємо засоби захисту тощо. По всіх лікарнях отримуємо інформацію щодо цього» – говорить Віктор Лисак.

Источник: 0532.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *