У галереї мистецтв відбулися урочистості з нагоди Дня медичного працівника


У галереї мистецтв відбулися урочистості з нагоди Дня медичного працівника

На церемонію нагородження були запрошені медичні представники міських та обласних комунальних закладів, організаційно-методичний персонал та інші.

Очільник Полтавської міської територіальної громади Олександр Мамай привітам присутніх з професійним святом. Міський голова звернувся до присутніх зі словами вдячності за їх роботу:

-Вітаю всіх, хто присвятив своє життя медицині, хто щохвилини стоїть на варті охорони здоров’я і життя людей. Ми живемо у особливий період, коли у країні ведеться повномасштабна війна. Це накладає відбиток і на заклади охорони здоров’я. Наразі всі міські лікувальні заклади підготовлені працювати у цих складних умовах. Впевнений, що у нас працюють справжні професіонали, які віддано надають медичну допомогу, як мешканцям громади, так і внутрішньо переміщеним особам. До когорти полтавських медиків долучилися і медичні працівники, які змушені покинути свої домівки і знайшли прихисток у Полтавській громаді та працевлаштовані у місцеві лікувальні заклади. Шановні медичні працівники, вітаю вас із Днем медичного працівника. Здоров’я людей – це найбільший капітал і основа повноцінного життя. Дякую за вашу самовідданість, природнє чуття, проникливий погляд і вірні рішення, які часом творять чудеса. Нехай щастям, добробутом, вірними друзями поповниться ваш будинок. А вірне служіння вашому професійному обов’язку стане запорукою вашої подальшої плідної діяльності на благо населення нашого міста, – зазначив Олександр Мамай.

У галереї мистецтв відбулися урочистості з нагоди Дня медичного працівника, фото-1
У галереї мистецтв відбулися урочистості з нагоди Дня медичного працівника, фото-2
У галереї мистецтв відбулися урочистості з нагоди Дня медичного працівника, фото-3

Медиків привітав гурт «Краяни», а міський голова Олександр Мамай нагородив Почесною грамотою виконавчого комітету Полтавської міської ради, з врученням нагрудного знаку та подяками міського голови, грошовою нагородою за багаторічну самовіддану працю, вагомий особистий внесок у розвиток галузі охорони здоров’я, організацію надання медичної допомоги населенню, впровадження нових методів діагности і лікування та з нагоди дня медичного працівника кращих працівників лікарень.

Публікація створена за матеріалами прес служби міської ради

Источник: 0532.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *