У Полтаві маршрутники щомісяця «заносять» монополісту понад 1 мільйон гривень: Заява перевізниці на сесії міськради

[ad_1]

У Полтаві маршрутники щомісяця «заносять» монополісту понад 1 мільйон гривень: Заява перевізниці на сесії міськради (ФОТО, ВІДЕО)

15-го вересня у Полтавській міській раді відбувається засідання тридцять дев’ятої сесії міської ради. Перед початком розгляду питань депутати заслуховують виступи представників громадськості.

У Полтаві маршрутники щомісяця «заносять» монополісту понад 1 мільйон гривень: Заява перевізниці на сесії міськради (ФОТО, ВІДЕО), фото-1

Серед них – перевізник Галина Залізняк, яка розповідає присутнім про монополізацію ринку перевезень у місті та величезні суми хабарів.

За 20 років перевезень я не бачила жодного некорумпованого губернатора і мера, на жаль… Те, що зараз відбувається, користуючись військовим станом, це взагалі виходить за будь-які межі. За два місяці в одні руки ПП «Вежа» міськвиконком віддав 70 відсотків перевезень у місті Полтава! – повідомляє Галина Залізняк.

У Полтаві маршрутники щомісяця «заносять» монополісту понад 1 мільйон гривень: Заява перевізниці на сесії міськради

Далі перевізниця називає конкретні суми. Мовляв, маршрутники, які їздять по кільцю, мають щомісяця сплачувати монополісту – ПП «Вежа» — по 16 тисяч гривень, а ті, хто возять людей на Південний вокзал чи Дублянщину – по 9 тисяч.

Разом складає, що за місяць ПП «Вежа», який за два місяці монопольно зайняв місто, має 1 мільйон 142 тисячі! Питання до Пархоменка: «Він в темі чи в долі?!» Я просто хочу запитати людей, які тут властьімущі: «Як ви будете дивитися в очі хлопцям, які на передовій, коли повернуться сюди?!» — обурюється Залізняк.

Тема транспорту вона, очевидно, не просто у жахливому стані. Дякую, що ви прийшли із цими фактами. Багато хто тільки говорить. Я зі своєї сторони готова спільно із вами розпочати цю тему із правоохоронними органами! – відповідає секретар міської ради Катерина Ямщикова.

У Полтаві маршрутники щомісяця «заносять» монополісту понад 1 мільйон гривень: Заява перевізниці на сесії міськради (ФОТО, ВІДЕО), фото-2

Нагадаємо, раніше перед початком сесії представник обласного ТЦК та СП розповів, що у Полтави дуже низькі показники щодо мобілізації.

Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.

[ad_2]

Источник: 0532.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *