У Полтаві проведуть благодійний захід із концертом, лотереєю та аукціоном, щоб придбати автомобіль для підрозділу ЗСУ


У Полтаві проведуть благодійний захід із концертом, лотереєю та аукціоном, щоб придбати автомобіль для підрозділу ЗСУ

8-го липня о 16:00 на Театральній площі у Полтаві відбудеться благодійний захід, учасники якого збиратимуть кошти на автомобіль для бійців інженерно-саперного батальйону 16-го окремого полку оперативного забезпечення ОК «Південь». Організовують захід ГО «Полтавський волонтерський корпус патріотів України» та “ВСЕУКРАЇНСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ “АВТО ЄВРО СИЛА”.

У Полтаві проведуть благодійний захід із концертом, лотереєю та аукціоном, щоб придбати автомобіль для підрозділу ЗСУ, фото-1

Крім цього під час заходу збиратимуть кошти для потреб зведеного розвідувального загону «Azov-Centuria» та інших частин ЗСУ.

У програмі заходу – концерт відомих полтавських колективів та вокалістів, а також – ярмарок і безпрограшна лотерея. На ярмарку працюватиме дитяча пошта для ЗСУ, продаватимуть сувеніри, футболки, шопери, окремо буде намет із військовою амініцією.

У лотереї (квиток якої коштуватиме 100 гривень) можна буде виграти призи військового призначення: берці, тактичну аптечку тощо. Головним призом буде бронежилет.

Під час аукціону будуть розігрувати ексклюзивну футболку, яку підписав український прикордонник Роман Грибов – той самий, який вказав вірний напрямок російському кораблю.

Організатори заходу прохають усіх учасників не нехтувати правилами безпеки під час оголошення повітряної тривоги. 

Нагадаємо, минулого тижня у Полтаві провели футбольний поєдинок із збором коштів для підрозділу ЗСУ.

Щоб оперативно стежити  за перевіреними новинами підписуйтеся на наш Telegram

Источник: 0532.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *