Український музикант, який воює у тербороні, записав пісню «Захищатись мушу» про боротьбу за Україну


Український музикант, який воює у тербороні, записав пісню «Захищатись мушу» про боротьбу за Україну (ВІДЕО)

Український композитор, клавішник, аранжувальник та співак Олег Петрович сьогодні захищає Україну у складі одного із батальйонів територіальної оборони ЗСУ. У мирний час музикант працював із Ольгою Поляковою, Наталкою Могилевською, Кузьмою Скрябіним, Іво Бобулом. До речі, один час він грав у полтавському гурті «Краяни».

На сайті військової поезії warpoetry.mkip.gov.ua він знайшов текст відомого українського співака Олександра Положинського (колишнього лідера гурту «Тартак»). З дозволу автора Олег Петрович написав до неї музику і разом із друзями Сергієм Рожковим, Юрієм Кондратюком, Андрієм Гуралем, Іваном Красовський та Олександром Діхтярем зробив відео роботу під назвою «Захищатись мушу» про боротьбу українців за свою країну.

“Захищатись мушу” (музика – Олег Петрович, слова – Олександр Положинський).

Нагадаємо, раніше ми розповідали, що до територіальної оборони вступив музикант із Полтавщини Мирослав Кувалдін, один із солістів гурту “The Вйо”

Щоб оперативно стежити  за перевіреними новинами підписуйтеся на наш Telegram. Разом тримаємо інформаційну оборону. Україна переможе!

Источник: 0532.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *