Депутат міської ради Євген Дикань, якого звинувачують у хабарництві  перебуває в лікарніДепутат міської ради Євген Дикань, якого звинувачують у хабарництві  перебуває в лікарні
Нагадаємо, минулого тижня у Полтаві СБУ викрила на хабарі депутата та посадовців міської ради.
Ми раніше повідомляли, що голова фракції «За Майбутнє» у Полтавській міськраді Євген Дикань вимагав у підприємця гроші за видачу йому потрібних дозвільних документів від управління з питань містобудування та архітектури, яким керує головний архітектор Полтави Микола Шевельов.
За офіційною версією СБУ, вони намагалися організувати систему поборів з місцевих підприємців при видачі дозвільних документів на будівництво та благоустрій. У разі відмови платити, погрожували створити перешкоди у веденні підприємницької діяльності.
У суботу в Октябрьському суді обирали запобіжний захід Євгену Диканю.
Прокурор вимагав тримання Диканя під вартою, або ж можливість внесення застави в сумі не меншій ніш 3 мільйони гривень, аргументуючи прохання тим, що Дикань має багато нерухомості, дорогих автівок та розважальних закладів.
Зрештою, йому призначили міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою протягом 60 днів з можливістю внесення застави у розмірі 680 тисяч гривень. Під час оголошення рішення Євгенові Диканю стало зле, викликали карету екстреної допомоги і депутат був ушпиталений в КП «2 міська лікарня».

За словами директора КП «2 міська лікарня ПМР» Максима Дудченка, стан Євгена Диканя стабілізували, він перебуває на лікуванні у хірургічному відділенні.

З інформацією з власних джерел нам стало відомо, що станом на 10 годину ранку заставу за Євгена Диканя поки що не внесли.
Джерело: 0532.ua

Источник: 0532.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *