Президент США Джозеф Байден: «Санкції перевершать відключення SWIFT, витрати Росії будуть величезними»


Президент США Джозеф Байден: «Санкції перевершать відключення SWIFT, витрати Росії будуть величезними»

Щойно завершився брифінг президента США Джозефа Байдена. Він повідомив про нові санкції, які Америка та партнери запроваджують щодо Росії, яка почала повномасштабну війну із Україною. Санкції підтримали 27 держав ЄС, Британія, Канада, Австралія, Японія, Нова Зеландія та інші.

Наводимо витяги із виступу американського президента.

«Російські військові здійснили атаку на народ України. Ми говорили про це місяцями. Путін є агресором, він обрав війну. США та союзники є рішучими більше, ніж колись. Росія хоче поновити колишній Радянський Союз! Агресія Путіна проти України принесе великі втрати для Росії. Ми надаємо допомогу, надаємо підтримку НАТО і плануємо так робити далі!»

Також Байден відповів на питання журналістів про те, чи відключать Росію від SWIFT.

Санкції, які ми пропонуємо, стосуються всіх банків. Втрати (Росії) будуть величезними. Він (Путін) побачить вплив санкцій. Санкції перевершать відключення SWIFT. Це дуже послабить його країну. Йому доведеться приймати складні рішення. Ми обмежимо здатність влади Росії діяти в доларах, євро, єні… Введено санкції проти банків, які володіють активами на трильйон доларів, і відключимо банки від фінансової системи, включаючи ВТБ, який має 250 млрд доларів активів. – зазначив Байден.

Також президент Америки відповів, чи будуть війська США воювати із Росією.

Якщо він піде до країн НАТО, ми будемо долучені до цього конфлікту, – відповів Байден.

Крім цього, під час виступу Байден сказав, що не буде розмовляти із Путіним, і повідомив про повний розрив стосунків із Росією.

Нагадаємо, раніше Президент України Володимир Зеленський після звернення до нації закликав лідерів країн Європи та світу підтримати Україну у війні із Росією.

Источник: 0532.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *