Полтавська «Ворскла» на виїзді зіграє із чемпіоном першої ліги

[ad_1]

14-го серпня у матчі 4-го туру української Прем’єр-ліги полтавська «Ворскла» на виїзді зіграє із рівненським «Вересом». Нагадаємо, рівненська команда минулого року виграла першу лігу чемпіонату України з футболу.

Матч розпочнеться о 17:00 за київським часом.

Нагадаємо, «Ворскла» виграла два матчі поспіль у рамках чемпіонату України, обігравши «Рух» (2:0) та «Львів» (4:1).

Раніше полтавцям, які зробили щеплення від коронавірусу, подарували 1000 квитків на домашну гру «Ворскли» із «Металістом-1925».

Щоб не пропустити важливі новини, просто підпишіться на наш Telegram

[ad_2]

Источник: 0532.ua

Полтавська «Ворскла» мінімально поступилася «Зорі» у домашньому матчі
Полтавські спортсмени у складі збірної з настільного тенісу завоювали «золото» у командному заліку н...
Юні спортсмени із Полтавщини привезли сім нагород із чемпіонату України із комбат дзю-дзюцу
У Полтаві презентують спорткари на Театральній площі та проведуть фінал автоперегонів на картодромі...
ФК «Ворскла» дарує дві тисячі квитків на матч із «Шахтарем» за вакцинацію від COVID-19