СК «Полтава» на виїзді зіграла унічию із вишгородським «Діназом»

[ad_1]

29-го квітня у Демидові в рамках 4 туру чемпіонату України у першій лізі зустрічалися вишгородський «Діназ» та СК «Полтава». До очної зустрічі команди були сусідами по турнірній таблиці: «Діназ» мав 12 очок та знаходився на п’ятому місці; «Полтава» займала шосту сходинку із показником у 11 набраних очок.

Перший тайм приніс успіх полтавській компанді. На 21-ій хвилині матчу Ян Костенко вивів СК «Полтава» вперед – 0:1. На 43-ій хвилині Максим Горжуй подвоїв перевагу у рахунку – 0:2. За такого рахунку команди пішли на перерву.

У другому таймі футболістам «Діназу» вдалося переломити хід поєдинку. Спочатку на 65-ій хвилині Богдан Оринчак відіграв один м’яч – 1:2, а потім на 74-ій хвилині Данило Кіріченко рахунок зрівняв – 2:2.

Нагадаємо, 14-го квітня СК «Полтава» перемогла «Маріуполь» завдяки хет-трику Дмитра Щербака.

Щоб стежити за актуальними новинами, підписуйтеся на наш Telegram.