У Полтаві діти малюють перемогу для українських воїнів


У Полтаві діти малюють перемогу для українських воїнів (ФОТО)

У війні, яку сьогодні веде Україна із російськими окупантами, важливі не лише зброя та набої, але і підтримка. Бійцям Збройних Сил та підрозділів територіальної оборони важливо знати, що їх підтримують у боротьбі за свою країну. До речі, саме про це говорив журналісту 0532.uaодин із бійців тероборони ЗСУ Тарас Синяговський, інтервю із яким ви можете подивитися ось тут.

Так от, боєць говорив про те, що для перемоги важливими є і дитячі малюнки, які підтримують дух українських воїнів. Саме такі малюнки із патріотичними гаслами, із Україною, яка перемагає, передають до волонтерського штабу, розташованого у комплексі «Аква Драйв», вихованці шкіл та інших навчальних закладів із різних куточків Полтавщини.

У Полтаві діти малюють перемогу для українських воїнівУ Полтаві діти малюють перемогу для українських воїнівУ Полтаві діти малюють перемогу для українських воїнівУ Полтаві діти малюють перемогу для українських воїнівУ Полтаві діти малюють перемогу для українських воїнівУ Полтаві діти малюють перемогу для українських воїнівУ Полтаві діти малюють перемогу для українських воїнівУ Полтаві діти малюють перемогу для українських воїнівУ Полтаві діти малюють перемогу для українських воїнівУ Полтаві діти малюють перемогу для українських воїнівУ Полтаві діти малюють перемогу для українських воїнівУ Полтаві діти малюють перемогу для українських воїнівУ Полтаві діти малюють перемогу для українських воїнівУ Полтаві діти малюють перемогу для українських воїнівУ Полтаві діти малюють перемогу для українських воїнівУ Полтаві діти малюють перемогу для українських воїнівУ Полтаві діти малюють перемогу для українських воїнівУ Полтаві діти малюють перемогу для українських воїнів

І не лише малюнки – а й власноруч зроблені сувеніри, сплетені обереги тощо.

У Полтаві діти малюють перемогу для українських воїнівУ Полтаві діти малюють перемогу для українських воїнівУ Полтаві діти малюють перемогу для українських воїнівУ Полтаві діти малюють перемогу для українських воїнівУ Полтаві діти малюють перемогу для українських воїнів

Ці дарунки від дітей потім передають бійцям бойових підрозділів, які захищають Україну на своїх позиціях на Полтавщині, Сумщині, Харківщині та у інших областях нашої країни. І маючи таку підтримку, наші воїни йдуть у бій, знаючи, що захищають маленькі серця, які вірять в українську перемогу.

Журналісти 0532.ua також взяли на себе почесну місію. І передали частину малюнків нашим знайомим бійцям-розвідникам із підрозділу територіальної оборони ЗСУ. Вони подякували діткам за надихаючі малюнки і пообіцяли обов’язково повернутися із перемогою!

У Полтаві діти малюють перемогу для українських воїнів

Щоб стежити за перевіреними новинами підписуйтеся на наш Telegram. Разом тримаємо інформаційну оборону. Україна переможе!

Источник: 0532.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *