[ad_1]

Днями у США відбувся Суперкубок міжнародної федерації каное у Оклахомі.

Українські веслувальниці завоювали на чемпіонаті одразу чотири медалі (1 золоту і 3 бронзові). Серед спортсменів, які представляли Україну у США була і каноїста з Полтавщини:

«24-річна каноїстка із Горішніх Плавнів Людмила Лузан завоювала золоту медаль на дистанції 350 м і бронзову на дистанції 1000 м (з однією перебіжкою), 32-річна луцька байдарочниця Марія Повх завоювала в цих видах програми завоювала бронзові нагороди», — повідомляє Федерація каное України.

Веслувальниця з Полтавщини Людмила Лузан завоювала дві медалі на Суперкубку міжнародної федерації каное у США, фото-1

Також, 23-річна каноїстка із Житомира Анастасія Четверікова фінішувала 5-ю на дистанції 1000 м і посіла 6-е місце дистанції 350 м.

Нагадаємо, Людмила Лузан з Полтавщини стала володаркою срібною і бронзової медалей Олімпійських ігор, а Анастасія Четверікова завоювала олімпійське срібло.