Поліцейські-вибухотехніки перевірили понад 120 підозрілих об’єктів, які виявили на Полтавщині


Поліцейські-вибухотехніки перевірили понад 120 підозрілих об’єктів, які виявили на Полтавщині

На Полтавщині із початку повномасштабної військової агресії росії проти України працівники вибухотехнічної служби здійснили понад сто службових виїздів і перевірили 126 об’єктів. Після перевірок вибухотехніки знешкодили дев’ять вибухонебезпечних предметів. Усі розірвані боєприпаси – ідентифіковані, а їх залишки зібрані як речові докази воєнних злочинів росії. У рештів випадки об’єкти не містили вибухових матеріалів та не несли загрози для населення – повідомляють у відділі комунікації поліції Полтавської області.

У поліції нагадують: –    категорично заборонено публікувати в соцмережах інформацію про місце потрапляння ракет чи снаряду, дані щодо роботи протиповітряної оборони – за це передбачено кримінальну відповідальність;

–    при виявленні потенційно небезпечних предметів, не підходьте до них близько та не чіпайте (не беріть у руки, не нагрівайте, не стукайте, не штовхайте). Подбайте, щоб ніхто з людей не заходив у потенційно небезпечну зону. Для цього позначте місце знахідки яскравою тканиною, гілкою або стрічкою.  Відразу повідомте на оперативну лінію 102.

Раніше у поліції викрили групу осіб, які викрадали пальне із тракторів під час посівної.

Щоб оперативно стежити  за перевіреними новинами підписуйтеся на наш Telegram. Разом тримаємо інформаційну оборону. Україна переможе!

Источник: 0532.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *